shop_news
7 najciekawszych i nietypowych pomysłów na wizytówki

Co zrobić, aby nasza wizytówka była wyjątkowa?

Wizytówki rozdajemy między innymi naszym potencjalnym klientom po to, aby nas zapamiętali. Tylko co zrobić, jeśli nasza wizytówka będzie jedną z wielu? Jak sprawić, aby to właśnie nasza wizytówka przyciągnęła uwagę i została zapamiętana? Odpowiedź jest prosta: nasza wizytówka musi być wyjątkowa.

 

W sieci można spotkać całą masę ciekawych pomysłów na oryginalne wizytówki. Kilka wybranych przykładów znajdziecie też poniżej.

 

źródło: www.boredpanda.comTakie rozwiązania rzeczywiście robią wrażenie. Są bardzo dobrze przemyślane i doskonale dopasowane do specyfiki konkretnego biznesu. Najczęściej stoi za tym dobra agencja reklamowa, która odpowiednio liczy sobie za swoją kreatywność. Czy to znaczy, że z mniejszym budżetem jesteśmy pozbawieni ciekawych rozwiązań? Oczywiście, że nie!

 

Jeśli chcemy, aby nasza wizytówka rzeczywiście była ekskluzywna i odróżniała się od innych, możemy wybrać punktowe lakierowanie UV. Co to tak właściwie jest? Najłatwiej będzie opisać co się stanie z Twoją wizytówką, krok po kroku. Najpierw druk, offsetowy; następnie na całą Twoją wizytówkę nakładamy matową folię. Dopiero po nałożeniu folii, nakładamy na wybrane elementy wizytówki lakier UV. Co w ten sposób uzyskujemy? Doskonale wydrukowaną matową wizytówkę z wyszczególnionymi pojedynczymi elementami, które są błyszczące, bardziej widoczne i bardzo przyjemne w dotyku. Efekt końcowy można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Lakier punktowy UV PrintONE

Lakier UV PrintONE

Lakier punktowy UV PrintONE

Lakier punktowy UV PrintONEWizytówki te niewątpliwie robią wrażenie i pomogą wyróżnić się wśród innych. Ich cena? Również robi wrażenie, pozytywne. Obecnie w naszej promocji, w cenie 88 zł można zamówić 1000 dwustronnych wizytówek z lakierem punktowym UV. Jest to najprawdopodobniej najniższa cena na rynku za taką usługę. Zamów więc już dziś, wystarczy kilka kliknięć.

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl